Akustik Paravan

akustik paravan

Akustik paravan ofislerde, çarı merkezlerinde ve iş yerlerinde çalışan sayısının fazla olduğu mekanlarda ses karmaşasının engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Alanı bölümlendirme amacıylada kullanılabilmektedir. Mekanlarda dekoratif amaçlıda kullanılmaktadır. Renk seçenekleri sunulur. İstenilen renklerde üretilebilmektedir.

Akustik Paravan

Akustik paravan ses karmaşasının engellenmesini ve alanların bölümlendirilmesini sağlamaktadır. Renk alternatifi sunulmaktadır. İstenilen boyutlarda üretilebilmektedir. Mekanlara göre uyumlu olarak üretilir. Çalışan sayısının fazla olduğu iş yerlerinde insanların ses karmaşasından etkilenmemeleri amacıyla kullanılmaktadır. Mekanlarda yankı ve eko gibi ses problemlerinin oluşmaması amacıyla kullanılmaktadır.

Ara Bölücü Akustik Paravan

Çalışanların iş performansının düşmemesi, konsantre kaybı yaşamaması için ses karmaşasının engellenmesi gerekmektedir. Ses karmaşasının engellenmesi için bir kaç ürün bulunmaktadır. Akustik paravanda bunlardan bir tanesidir. Ses karmaşsının oluşmaması ve alanların istenildiği gibi bölümlendirilebilmesi için kullanılmaktadır.

Akustik Renkli Paravanlar