Masa Seperatörü

masa seperatörü

Genel olarak çağrı merkezlerinde, ofislerde ve iş yerlerinde ses karmaşasının engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Çalışan sayısının fazla olduğu iş yerlerinde ses karmaşası olmaktadır. Ses karmaşası nedeni ile insanların iş performansları düşebilir, konsantre kaybı yaşayabilir ve dikkat bozukluğu görülebilir. Bu olumsuz etkenlerin olmaması için masalar arası seperatör kullanılabilir.

Masa Seperatörü

Masa seperatörü ses karmaşasının engellenmesini sağlayarak daha sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturulması amacıyla kullanılmaktadır. Masalar arası bölümlendirmeyi sağlamaktadır. Çalışanların iş performansları artmaktadır. Seperatörler 40 mm - 80 mm arası kalınlıklarda üretilmektedir.

Masa Bölücü Seperasyon Paneli

Seperatörlerde renk seçenekleri sunulmaktadır. Mekanlara daha iyi bir görüntü kazandırmaktadır. Karşılıklı yada yanyana oturan insanların birbirlerinin seslerinden etkilenmemesi amacıyla masalar arasına konularak kullanılmaktadır. Ses karmaşasından dolayı insanların psikolojik yada fiziksel yönden etkilenmemelerini sağlamaktadır.

Renkli Masa Seperatörü

Daha sağlıklı ve huzurlu bir iş ortamı oluşturulmak isteniyorsa ses yalıtım ürünleri kullanılmalıdır. Özellikte çalışan sayısı fazla ise masalar arasında seperatör kullanılmalıdır. Seperatör sayesinde kablolar gizlenebilmektedir. Renk seçenekleri sunulmaktadır. Dekoratif bir üründür.