Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger

 Melamin sünger basotect olarakta bilinen bakteri oluşturmayan bir üründür. Melamin köpük adı verilen maddeden üretilmektedir. Yüksek ses yutum katsayısı ile mekanlarda ses yalıtımı sağlamaktadır. Akustik özelliklere sahip olması nedeni ile mekanlarda ses problemlerini çözümlemektedir. Yüzeyi düz ve 4 farklı formda üretilmektedir. Basotect melamin sünger yanmazlık özelliği kazandırılmış olan akustik bir süngerdir.

Melamin sünger oldukça hafif, esnek ve düşük yoğunlukta bir üründür. Ses yutma özelliği olan melamin sünger mekanlarda ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Güçlü seslerin izole edilebilmesi için Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılmaktadır. Mekanların akustiğini düzenleyerek seslerin daha anlaşılabilir ve kaliteli duyulmasını sağlamaktadır.

Yanmaz Melamin Sünger

Melamin süngerde renk seçenekleri beyaz ve gridir. Uygulaması gayet basittir. Solid yapıştırıcı rulo ile duvara sürüldükten sonra melamin sünger yapıştırılmaktadır. Çok hafif bir malzemedir. Esnek yapılıdır. Farklı form ve kalınlıklarda üretilmektedir. Yanmaz özellikte ve akustik çözümler sunan ses yalıtım süngeridir.

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, piyano odası, bateri odası, televizyon kanalları, radyo kanalları, toplantı salonları, konferans salonları, sinema salonları, ev sinema odası, kompresör odası, jeneratör odası gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilir. Özellikle antibakteriyel olması nedeniyle okul ve hastane gibi hassas mekanlarda kullanılmaktadır.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

ÖZELLİKLER

  • Antibakteriyel bir süngerdir.
  • Yanmaz özellikte üretilmektedir.
  • Nemden etkilenmez ve küflenmez.
  • Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Farklı form ve kalınlıklarda üretilebilir.
  • Renk seçeneği melamin köpük gri ve beyazdır.
  • Temizlenmeye ihtiyacı yoktur.