Yanmaz Süngerler

Yanmaz süngerler akustik özellikte, yüzeyi açık hücreli ve ses emilimi sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerin standart rengi siyahtır. Genel olarak profesyonel ortamlarda akustik düzeni sağlamak ve çınlama, yankılanma, eko gibi ses problemlerini gidermek amacıyla kullanılmaktadır.

 Yanmaz Akustik Süngerler

Yanmaz süngerler düz yada desenli olarak üretilmektedir. Düz modeli rulo halinde 1cm - 2 cm - 3cm kalınlıklarda üretilir. Desenliler ise 2 cm - 3 cm - 4 cm - 5 cm kalınlıklarda elde edilmektedir. Desenli modelleri yumurta, piramit, labirent ve spesiyal formlarındadır.

 Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz süngerler arasında piramit sünger de kalınlık 7cm olabilmektedir. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası gibi vb. profesyonel ortamlarda çok sık tercih edilen bir üründür. Ayrıca jeneratör kabini, kompresör kabini gibi vb. ortamlarda yada mekanik alanlarda kullanılabilmektedir.

Akustik Sünger Uygulaması

Yanmaz süngerler melamin maddesinden de üretilebilmektedir. Bu modeli gri yada beyaz renkte elde edilir. Düz yada desenli olarak temin edilebilir. Antibakteriyel özellikte ve ses yutum verileri yüksek olan bir üründür. Tavan ve duvar uygulamalarında kullanılmaktadır.

Akustik Yankı Giderici Sünger

Yanmaz Antibakteriyel Sünger

Akustik Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri